601 220 638
0
Rozworzyn 22, 95-060 Brzeziny
0
Start Przetwory z pigwowcaSok tłoczony z kwaśnego pigwowca i słodkiego jabłuszka 100% - 3 litry
Przetwory z pigwowca
Towar niedostępny

Sok tłoczony z kwaśnego pigwowca i słodkiego jabłuszka 100% - 3 litry

39,00

Niespotykana na rynku mieszanka przekwaśnego pigwowca ze słodkim jabłuszkiem. Ten sok powstał w wyniku długotrwałych prób znalezienia właściwych proporcji w mieszaniu przekwaśnego soku z owoców pigwowca z dojrzałymi, słodkimi jabłuszkami odmiany SZAMPION. Tak, aby dawał się wypić, a jednocześnie posiadał wyraźny kwaskowy aromat pigwowcowy. Trudny temat, ale dalismy radę. Nam smakuje wybornie a przy tym nie wykrzywia twarzy ;-). Zaręczamy, że się od niego uzależnicie. 

20% soku z pigwowca plus 80% soku z jabłka. Tak proporcja daje sie wypić bez grymaszenia, że za kwaśne. Mega dawka witaminy C plus wszystko co dobre w polskim ( najlepszym na świecie jabłku). W pigwowcu macie niespotykane w innych owocach ilości polifenoli, witaminy C. minerałów, błonnika - czyste antyoksydanty. A jabłko ? " Jedno jabłko dziennie - trzyma lekarza z daleka ode mnie ".

Ta mieszanka soku z pigwowca i jabłka jest tłoczona na zimno i delikatnie pasteryzowana. Konstrukcja kranika zapobiega przedostaniu się powietrza do wnętrza worka, dzięki czemu można przechowywać sok w warunkach pokojowych do 3 tygodni, pod warunkiem, że kranik jest zalany sokiem.

Wstecz