601 220 638
0
Rozworzyn 22, 95-060 Brzeziny
0
Start Przetwory z pigwowcaSok tłoczony z pigwowca 100% - 3 litry
Przetwory z pigwowca
Towar niedostępny

Sok tłoczony z pigwowca 100% - 3 litry

Czysty pigwowiec, żadnych dodatków. Kwaśny jak diabli !!!
65,00

Bardzo zdrowy, bardzo kwaśny sok z bardzo dojrzałych owoców pigwowca japońskiego. 100 % tłoczonego soku, bez dodatku wody. Pasteryzowany w temperaturz 80 stopni Celsjusza. Technologia pakowania w worki bag in box pozwala na długotrwałe użytkowanie soku po otwarciu kranika, który nie wpuszcza powietrza do środka. Wysoka mętność i osad świadczą o naturalnym pochodzeniu soku . Przed każdorazowym użyciem proszę wstrząsnąć opakowaniem. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 tygodni ( przy całkowitym zalaniu kranika sokiem - należy trzymać sok w pozycji pionowej - inaczej szybko sfermentuje, pomimo śladowej ilości cukru w soku - naturalnego cukru). Pij go codziennie z wodą lub użyj do produkcji szybkiej nalewki - pigwówki, mieszając go ze spirytusem i miodem lipowym. Potęga zdrowia prosto od natury.

Jednostka miary:
3 litry

Sok z pigwowca japońskiego to niesamowita dawka zdrowia - przede wszystkim witaminy C, a także B1, B2, PP oraz magnez, wapń, żelazo, miedź, cynk, fosfor, molibden i potas.

W owocach pigwowca japońskiego wykazano znaczne ilości cennego błonnika pokarmowego - nawet dwa razy większe niż w jabłkach. Sok charakteryzuje się silną kwasowością, niskim pH i wysoką zawartością witaminy C (aż do 59 mg/100 g soku) oraz 20 związków fenolowych. Są to kwasy fenolowe i flawonoidy. 
Wstecz